• +48 58 56 00 330
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Systemy modułowe, narożniki, sofy, fotele

Allure

Funkcje

funkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spania

ALLURE

Modułowy, system miękkich elementów o płynnych liniach. Forma ALLURE i ogólny wygląd to niemal minimalizm współczesnej architektury. Znakomicie sprawdza się w dużych przestrzeniach gdzie ważna jest przestrzeń do odpoczynku i spotkań. Wyściełana drewniana rama zamontowana na konstrukcji płytowo-sklejkowej o wysokich parametrach bezpieczeństwa. Ponadto, zabezpieczona wiązaniami i łączeniami stolarskimi. Wszystko po to aby akcesoria komfortu w postaci wysoko elastycznych pianek spełniały swoje role w stu procentach przeznaczenia. Model ALLURE proponowany jest w szerokiej gamie tkanin jak i najwyższej klasie skór meblowych. Taki szeroki wybór materiałów obiciowych jak również ich łączenie pod kątem koloru i struktur uzupełnia ofertę dla zamówień kontraktowych do miejsc o wysokim natężeniu użytkowania.

Poznaj nasze meble

Kontakt

Feniks Zakład Produkcji Mebli Sp.zo.o.

  • Wolny Dwór 48,
    83-250 Skarszewy,
  • Tel. +48 (58) 56 00 330
    Fax +48 (58)5600 332
logo feniks