• +48 58 56 00 330
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Systemy modułowe, narożniki, sofy, fotele

Pesaro

Funkcje

funkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniakacze pierzezdejmowany pokrowiecfunkcja spaniafunkcja spania

P E S A R O

Każdy miłośnik domowego zacisza wie jak istotny w salonie jest odpowiedni mebel tapicerowany, z jego wszelkimi wygodami i dogodnościami. Mebel, który nie tylko spełnia swoje podstawowe funkcje ale urzekająco wpływa na samopoczucie właściciela i ubogacająco na wystrój wnętrza. Cały program modelu PESARO tak właśnie został stworzony aby pozostałe elementy wystroju wnętrza ze sobą współgrały, aby jego forma była swoistym łącznikiem wzornictwa całego otoczenia. Mebel o takim wzornictwie charakteryzuje zazwyczaj bardzo prosta forma dzięki czemu można ją z łatwością dopasować do najbardziej wysublimowanych przestrzeni. Największą zaletą PESARO jest jego gabaryt, który pomieści wieloosobową rodzinę lub przyjaciół podczas przyjemnych spotkań. PESARO podobnie jak każdy mebel z naszej oferty jest „ubrany” ze wszystkich stron tkaniną właściwą, zatem wnętrza w którym znajdzie miejsce na środku salonu w żaden sposób negatywnie nie wpływa na jego ocenę. Program PESARO wyposażony jest w szeroką gamę barków o różnych dodatkowych funkcjach jak również w bryły do bezpośredniego wypoczynku typu Relaks. To za sprawą tych wygód bryła, która stanie w ulubionym miejscu salonu stanie się rozchwytywaną strefą spędzania wolnego czasu.

Poznaj nasze meble

Kontakt

Feniks Zakład Produkcji Mebli Sp.zo.o.

  • Wolny Dwór 48,
    83-250 Skarszewy,
  • Tel. +48 (58) 56 00 330
    Fax +48 (58)5600 332
logo feniks