• +48 58 56 00 330
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Systemy modułowe, narożniki, sofy, fotele

Ramona

Funkcje

funkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spaniafunkcja spania

RAMONA

Propozycja sof i modułów, które łączą w sobie idealne kombinacje zaskakujących brył przestrzennych. Komfort modelu RAMONA jest tak dopracowany aby wypoczynek był nie tylko zjawiskowy w zaciszu domu, ale również w miejscach przestrzeni publicznych. To właśnie tam przyjacielsko-koleżeńskie czy też buisness’owe forum powinno być wygodnym tłem wszystkich spotkań. Konstrukcja dająca tyle wygody oparta jest na piankach poliuretanowych wysokoplastycznych, które w całości pokryte są tkaniną, skórą lub w połączeniu obu tych materiałów obiciowych. Całość dopełnia charakterystyczny dla modelu RAMONA podłokietnik. Wykonany w giętej sklejki, zabezpieczony przed uszkodzeniem czy zmianą barwy ekologicznym matowym lakierem. Kolor dizainerkiego podłokietnika można dopasować do koloru materiału obiciowego wg wzornika dostępnego w salonach naszych przedstawicieli handlowych.

Poznaj nasze meble

Kontakt

Feniks Zakład Produkcji Mebli Sp.zo.o.

  • Wolny Dwór 48,
    83-250 Skarszewy,
  • Tel. +48 (58) 56 00 330
    Fax +48 (58)5600 332
logo feniks