• +48 58 56 00 330
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasza firma

Jesteśmy polską firmą

Nasza produkcja

Feniks to jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie. Innowacyjne rozwiązania technologiczne, najnowsze maszyny i linie produkcyjne w pełni pozwalają sprostać Państwa oczekiwaniom jakościowym, wzorniczym i logistycznym.

Sieć sprzedaży

W chwili obecnej posiadamy ponad 150 punktów sprzedaży w Polsce i cały czas intensywnie rozwijamy sieć sprzedaży aby zapewnić Państwu optymalną możliwość zakupu naszych produktów.

O firmie Feniks

Jesteśmy polską firmą założoną w 2002 roku. Obecnie posiadamy jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie, w którym zatrudniamy łącznie ponad 400 osób. Feniks to firma rodzinna budowana i stworzona na trzech podstawowych filarach: ludzie, pasja, innowacyjność. Produkty nasze eksportujemy do wielu krajów europejskich, a od niespełna roku mamy przyjemność zaprezentowania naszych kolekcji na rynku krajowym. W naszym katalogu znajdziecie Państwo wiele kolekcji o zróżnicowanym designie i komforcie. Tworząc nasze kolekcje inspiracje czerpaliśmy od Państwa, słuchamy ludzi, widzimy potrzeby – reagujemy.

Nowe technologie i automatyzacja procesów

Posiadamy nowoczesny, innowacyjny i kompleksowy park maszynowy umożliwiający nam optymalne wykorzystanie zasobów produkcyjnych. W pełni kontrolujemy łańcuch dostaw i wszystkie etapy produkcji by zapewnić Państwu najwyższą jakość oferowanych produktów.

Gwarancja jakości i serwisu

Wszystkie produkowane przez nas meble objęte są 2 letnią gwarancją. Dzięki naszemu serwisowi zapewniamy pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Poznaj nasze meble

Kontakt

Feniks Zakład Produkcji Mebli Sp.zo.o.

  • Wolny Dwór 48,
    83-250 Skarszewy,
  • Tel. +48 (58) 56 00 330
    Fax +48 (58)5600 332
logo feniks